Apie

VU klimato kaitos grupė vienija Vilniaus universiteto mokslininkus ir studentus besidominčius klimato kaita, naujausiais klimatologiniais, socialoginiais klimato kaitos tyrimais ir politiniais susitarimas. Šis puslapis veikia kaip platforma, kurioje dalinamės savo žiniomis ir požiūriu apie vieną svarbiausių šių dienų problemų. VU klimato grupę šiuo metu sudaro prof. E. Rimkus, doc. J. Kažys, doktorantai J. Kilpys ir S. Pipiraitė-Januškienė bei studentai L. Klimavičius ir G. Klimienė. Tačiau ateityje grupės sudėtis plėsis ir tikimės pritraukti mokslininkų ir studentų iš kitų sričių.

Puslapis veikia tinklaraščio principu – siekiama pateikti orginalų kiekvieno autoriaus požiūrį apie konkretų klimato krizės aspektą ir paprastai ir aiškiai pasidalinti mokslinėmis, socialinėmis ar politėmis klimato kaitos aktualijomis.

Prof. Egidijus Rimkus
egidijus.rimkus@gf.vu.lt